Strojník - obsluha bagru/vrtací soupravy

Explosia a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Až 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekundární rozpojování rubaniny pomocí hydraulického rozbíjecího kladiva (případně nakládka rubaniny).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty, vzdělávání a rozvoj.

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Lomy na území ČR - Pardubicko, Krkonoše, Ústecko-Orlicko, Plzeňsko).

Zájemci mohou volat na číslo 736 505 950 nebo zasílat životopisy na adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenský

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Strojní průkaz, manuální zručnost, flexibilita (ochota cestovat, variabilní pracovní doba), řidičský průkaz skupina B, praxe v oboru výhodou, výpis z trestního rejstříku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Explosia a.s. je výrobní a obchodní společností působící především v oblasti výroby výbušnin a služeb spojených s aplikací energetických materiálů pro civilní i vojenské použití.
ID: 3510737  Datum zveřejnění: 8.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Až 35 000 Kč