Mzdový účtovník so znalosťou maďarského jazyka

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád prepájaš prácu s ľuďmi s prácou s číslami? Si komunikatívny, usmiaty a ovládaš maďarský jazyk? Skúsenosť mzdára by si rád využil v dynamickej a stabilnej spoločnosti?
Tak hľadám práve Teba! Ak sa nevieš rozhodnúť, stačí zaslať tvoj životopis na moju mailovú adresu [email protected] a ja Ťa pozvem na osobné stretnutie, kde si povieme všetko, čo Ťa o práci na tejto pozícii a v našej spoločnosti zaujíma. Teším sa na stretnutie.

Pre jasnejšiu predstavu o tvojej práci som vypísala jednotlivé činnosti v nasledovných zarážkach:

- maďarský jazyk je nevyhnutnou podmienkou
- komplexné spracovanie mzdovej agendy (cca 130 zamestnancov)
- súčinnosť pri spracovaním miezd maďarských zamestnancov (cca 10)
- komunikácia so zamestnancami
- zákonné oznamovacie povinnosti SP, ZP, DÚ
- komunikácia so SP pri určení legislatívy a vystavení prenosných dokumentov PDA1
- výpočet nárokov stravných lístkov a ich distribúcia
- komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou.
- kontrola a spracovanie dochádzky zamestnancov
- práca pod vedením HR manažéra
- bežná administratívna práca súvisiaca s mzdovou agendou
- skúsenosti s prácou v programe Human výhodou

Na túto prácu nie si sám, som tu s Tebou ja.

- 13. plat
- odmeny podľa HV
- teambuildingové aktivity
- členstvo v Golem cluboch
- príspevky do 3. piliera

Hľadáme šikovného mzdového účtovníka, ktorý ma znalosť a skúsenosti v obore . Rád pracuje s ľuďmi a zároveň vie pracovať samostatne. Znalosť maďarského jazyka je nevyhnutnou podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Human - Základy

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť samostatne nachádzať riešenia, znalosť problematiky, orientácia v zákonoch, ochota, záujem o dianie v spoločnosti a činnosti súvisiace s náplňou práce, práca s ľuďmi, pozitívne myslenie a postoj

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3263918  Datum zveřejnění: 5.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou