Montážnik autosedadiel s platom až 1 300 €, ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Prešovský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Nitra, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
790€ + 225€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž autosedadiel a ďalšia súvisiaca práca na výrobnej linke podľa pracovného návodu
- vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
- kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
- zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

- zamestnanie v čistom, modernom a bezprašnom prostredí
- zabezpečenie ubytovania ZADARMO v modernej a čistej ubytovni
- doprava zdarma z ubytovne do zamestnania
- 60 eur- čalúnnický príplatok
- 45 eur - bonus za mesačnú prítomnosť
- výkonnostný bonus
- základná zložka mzdy 790€
- príplatky za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
- príplatky za nadčasy a poobedňajšie zmeny
- možnosť vyplácania záloh každý pondelok
- príspevok na teplú stravu v jedálni (ranná a poobedňajšia zmena) – stravné lístky v hodnote 2,70 eur
- 25 dní dovolenky
- športové a kultúrne podujatia, masáže, Vianočný večierok, Family day

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel v Českom meste Bezdečín. Zdokonaľujte automobilové sedadlá a svet mobility s nami. Buďte súčasťou výroby áut značky Škoda a Porsche.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne dosiahnuté vzdelanie – základné
- spoľahlivý a starostlivý prístup k práci
- chuť do práce
- dobrá pracovná morálka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3364113  Datum zveřejnění: 17.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 790€ + 225€ bonusy