Práca operátora vhodná pre mužov aj ženy, plat 1 100€

Manuvia, a. s.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
648+450 € bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám ideálnu prácu pre mužov ženy aj páry. Začnite zarábať ako operátori výroby v českom meste Hodkovice nad Mohelkou. Získate nadštandardný plat 1 100€, ubytovanie aj dopravu zadarmo a dobrú prácu u spoľahlivého zamestnávateľa. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!

Náplňou vašej práce bude:
· Obsluhovať stroje na montážnej linke
· Výroba zadných tlmičov pre automobily lukratívnych značiek
· Manipulácia s olejovými kvapalinami
· práca v 3-zmennej prevádzke

Čo získate?
· Dobrú prácu v automotive
· atraktívny plat 1 100€
· ubytovanie ZADARMO
· doprava do Česka zadarmo
· základnú zložku mzdy 648€
· preprava do práce a späť zdarma
· 55% zľava na stravu vo výrobnej kantíne
· Možnosť výberu záloh každý týždeň 40€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre lídra v automotive v Liberci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3370139  Datum zveřejnění: 23.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 648+450 € bonusy a príplatky