Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel. (Operátor výroby)

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy: 790€ + 510€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Zdokonaľujte automobilové sedadlá a svet mobility s nami. Buďte súčasťou výroby áut značky Škoda a Seat.

Čo bude vašou náplňou práce?
• montáž sedadiel a iná práca na linke podľa potreby a pracovného návodu
• spolupráca s majstrom
• vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
• informovanie nadriadeného zamestnanca o hlavných chybách
• kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
• zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Čo u nás získate?
• ubytovanie a doprava zadarmo
• čisté, moderné, suché a bezprašné prostredie
• moderná jedáleň a možnosť výberu z troch teplých jedál
• možnosť zarobiť 1 300€
• stravné lístky v hodnote 2,60€
• pracovné oblečenie a pomôcky
• výkonnostné bonusy
• príplatky za sviatky, poobedné a nočné zmeny
• bonus za 18 hodinovú zmenu 100€
• čalúnický príplatok 50€
• bonus za mesačnú prítomnosť 40€
• bonus za týždennú prítomnosť 7,50€
základnú zložku mzdy 790€
• letný bonus (20% zo základnej mzdy)
• zimný bonus (20-100% zo základnej mzdy podľa odpracovaných rokov)
• možnosť výberu záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive v Kvasinách

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Koho hľadáme?
- Zamestnancov so spoľahlivým prístupom k práci
- Práca je vhodná pre kohokoľvek s minimálne základným vzdelaním
- Znalosť PC na užívateľskej úrovni

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3461105  Datum zveřejnění: 1.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná zložka mzdy: 790€ + 510€