Montážný pracovník v ČR, doprava zo Slovenska zdarma- bonus 12 000 CZK - plat až 30 tisíc,

EXPRESS WORK, s.r.o.

Břeclav Brno, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Zlínsky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Brno - město, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Okres Pelhřimov, Bratislava, Košice, Praha
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
120-165Kč/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodná pre mužov
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- praca na strojoch
- pomocné práce na strojoch - zaučime
- farbenie vyrobkov
-vkládání komponentu do stroja a jejich kontrola
-nutná manualna zručnost
-nadcas až do 200 hodin
- 3 zmenná prevádzka
- VZV výhodou ak nie je tak zabezpečíme
-top praca
-žiadne testy

Cez nás zarobíš najviac!
Zvozové miesta:
1) Lučenec, Zvolen, Nitra, Galanta, Trnava,Senec, Bratislava, Malacky
2) Stropkov, Michalovce, Košice, Prešov, Poprad, Ružomberok, Žilina, Senica

- ponukame vám 5 000Kč za odporučenie dalšieho nového zamestnanca
-nástupný bonus 12 000 Kč
- mzda 3,80-4,80€ hodina 110Kč po zaučení až 130 Kč
- nové ubytovacie zariadenia - 2ložkové izby - wifi
- preplatené nadcasy až do 200 hodin
- týždenné zálohy 1 500-2 000Kč
- 13. Plat
- preplacame cestovný liestok
-gastrolistky
- ubytovanie zdarma na našich ubytovniach
- koordinátor k dispozícií
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 50€
- doprava a dotované ubytovanie zabezpečené
ZVOZ zo Slovenska ZDARMA

Informácie o výberovom konaní

-Doprava zabezpečená z celej slovenskej republiky
-preplatenie cestovných lístkov
- stabilne, dlhodobe zamestnanie, ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Firma je najväčším výrobcom dopravníkových valčekov a podvalov pre pásové dopravníky na českom trhu. Dlhoročná tradícia a intenzívnej usilovná práca našich technických a obchodných odborníkov nám umožňuje distribuovať väčšinu výrobkov k zahraničným klientom. Dokážeme pre zákazníka vyvinúť, vyrobiť a dodať výrobok úplne na mieru. To znamená, že dokážeme trvalo poskytovať produkty, ktoré zodpovedajú stále rastúcim požiadavkám zákazníka a byť v súlade s technickými a právnymi predpismi. Odmenou za vynaložené úsilie je pre nás obdržaní certifikátu pre systém riadenia kvality podľa normy STN EN ISO 9001: 2008, ktorý naša spoločnosť získava už po niekoľko rokov v rade.

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí
- Dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná výroba, potravinárský priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Bratislava
Trnava
Žilina
Košice

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3210895  Datum zveřejnění: 17.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120-165Kč/hod