Truhlář

EXX WOODCOR s.r.o.

Místo práce
Nivnická, Uherský Brod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi šikovný řemeslník, kterého baví práce se dřevem, máš rád tvořivou manuální práci? Oceníš pravidelný plat, technické zázemí, příjemný kolektiv? Jsi truhlář, co má mozek na správném místě, truhlář, co chodí do práce pracovat? Jsi absolvent? Nevadí! Jsme připraveni Tě vše důležité naučit.
Do našeho týmu hledáme spolehlivé truhláře do zakázkové výroby nábytku/zpracování corianu. Pracovní náplň je realizace atypických zakázek. Práce v jednosměnném provozu. Plat od 25 000,- záleží na tvé šikovnosti. Nástup co nejdříve.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

truhlář, umělecký truhlář

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost, výkresová dokumentace, technické myšlení, pečlivost, vyučení v oboru truhlář výhodou, praxe na obdobné pozici se taky počítá

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Příjemný a originální vzhled. Funkční a nadčasový design. Poctivé řemeslné zpracování. Tři pilíře, na kterých stojí naše práce. Vytváříme prostor, který zaujme na první pohled, ale zároveň dlouhodobě slouží lidem, kteří jej využívají. Žádné zadání pro nás není nemožné. Dokážeme zkonstruovat a vyrobit to nejnáročnější vybavení pro lobby hotelu, nákupní centrum, administrativní budovu, nemocnici i váš domov. Poradíme si i se složitými atypickými prostory.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4239952  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc