Správce hotelu / Údržba areálu

EYWAN s.r.o.

Místo práce
Orlice 1, Letohrad, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícfix + variabilní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa budovy hotelu a areálu, drobné opravy a estetické úpravy
Komunikace s externí firmou v rámci odstraňování závady ( smluvní dodavatel )
Údržba pozemků hotelového areálu a parkoviště
Pomoc při seřizování, opravách a údržbě IT, TV a kotelny
Sanitace a údržba wellness ( sauna/vířivka )
Technická podpora provozu, spolupráce s provozní a vedoucí recepce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- poukaz pro zaměstnance a jejich rodinu do wellness 1x měsíčně zdarma
- zaměstnanecké pobyty v partnerských hotelech 1x ročně
- firemní telefon i na soukromé účely
- flexibilní pracovní doba
- stravování v hotelu včetně snídaní
- vlastní kancelář a dílna

Informace o náboru

Své žádosti a životopisy posílejte na [email protected], společnost si vyhrazuje právo reagovat len na vybrané zájemce. Nástup do pracovního poměru dle dohody na osobním pohovoru, mzda na domluvě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

správce, údržbář, technik

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochota a zájem
schopnost řešit problémy
chuť se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EYWAN s.r.o. v roce 2008 zakoupila Tvrz Orlici a zahájila práce pro obnovu celého areálu. Po dokončení revitalizace v červnu 2012 vznikl na východě Čech nový turistický cíl s wellness hotelem, který návštěvníkům nabízí nejen prohlídku opravené tvrze s originálním gotickým a renesančním sklepením, sbírkou zbraní, funkční historickou knihtiskařskou dílnou a dalšími expozicemi, ale i restauraci, středověkou krčmu a prostorné ubytování. Historický objekt s vzácně zachovalými stavebními částmi z období gotiky, renesance, baroka a klasicismu je kulturní památkou.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4249007  Datum zveřejnění: 29.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc