F/LIST je rodinný podnik třetí generace se sídlem v rakouském Thomasbergu. S více než 900 zaměstnanci po celém světě vyrábíme vysoce vybavení do interiérů pro obchodní i soukromé tryskáče, jachty a rezidence. Od prodeje a plánování projektů až po design a výrobu špičkových interiérů se vždy zaměřujeme na inovativního ducha, vášeň a spolehlivost.

Aktuálně hledáme posily na naše pobočky v Berlíně (Německo), Erfurtu (Německo) a Thomasbergu (Rakousko).

ČALOUNÍK/ČALOUNICE

NÁPLŇ PRÁCE

  • Náročná práce s kůží a čalouněním
  • Potahování kůží, šití, čalounění a tapetování exkluzivních interiérů
  • Sériová výroba střihů, zakrývání panelů a pokládání podlahových krytin
  • Vývoj zpracovatelských technik

CO OČEKÁVÁME

  • Dokončené vzdělání / výuční list v oboru tapetář, čalouník nebo sedlář
  • Pracovní zkušenosti výhodou
  • Spolehlivá, přesná a důsledná práce
  • Týmový duch
  • Dobrá znalost angličtiny

CO NABÍZÍME

  • Atraktivní mzdový balíček od 30 000,00 EUR hrubého/rok – v případě prokázaný dovedností a zkušeností je samozřejmostí vyšší částka
  • Atraktivní sociální benefity
  • Pozice na plný úvazek na rakouskou/německou pracovní smlouvu
  • Pomoc s ubytováním/bydlením
  • Práce v prostředí, jemuž dominuje kolegialita a týmový duch
  • Osobní rozvoj

ID: 4314652  Datum zveřejnění: 27.4.2022