Resident Engineer / Kvasiny - Mladá Boleslav

FABIRO s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Marec 2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícPlný úväzok - nástupný plat / Dohoda podľa pracovných skúseností.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reprezentuje spoločnosť u zákazníka (automobilka), rieši problémy kvality.
Komunikuje a analyzuje problémy priamo so zákazníkom.
Organizuje a zabezpečuje sortovacie akcie.
Zabezpečuje servis u zákazníka, vykonáva drobné opravy.
Reportuje spoločnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilná pracovná doba
- stabilná a dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti
- čestné a férové jednanie
- včasné vyplácanie faktúr

Informace o náboru

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, máte chuť pracovať a stať sa súčasťou nášho profesionálneho kolektívu, svoj životopis a žiadosť môžete zasielať na e-mail: [email protected]. Zároveň pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a rady č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Resident, Kontrolór , Kvalitár v Logistike

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Resident Engineer v automobilovom priemysle

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita na zadané pracovné úlohy.
Manuálna precíznosť a zručnosť.
Zodpovedné plnenie pracovných povinností.
Zodpovednosť a férovosť medzi zamestnancami.
Nemecký jazyk výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vstupno-výstupná kontrola
Sortovacie/triediace a kontrolné práce
100% vstupné/ výstupné kontroly skladových zásob, prípadne výrobných liniek:

vizuálne kontroly
meranie dĺžok, hrúbok, špár a lícovania, odchýlok, uhlov, sily tlakom/ťahom, odporu
kontrola deformácie hmatom
kontrola hlučnosti- sluchom/hlukomerom
kontrola funkčnosti
kontrola / meranie momentov sily
skúšky tesnosti pod tlakom
kontrola a oprava dielov
ID: 4161689  Datum zveřejnění: 20.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc