Можливість для людей з України

SAP Špecialista / Consultant - Letecký priemysel

FACC Solutions s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 12-14, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou (07-09/2022)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac• 13. plat po 3 rokoch vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo všeobecnosti hľadáme IT pracovníkov so skúsenosťou či praxov pre pracovnú pozíciu - SAP Šecialista / Consutlant (Product Life-cycle Management / Master Data).
Chcete zmenu, stabilitu a dlhodobé zamestnanie ?
Sme medzinárodný tím s pobočkami v Rakúsku, na Slovensku, v Chorvátsku, Indii, Canade a USA.
Kontaktujte nás, máme o Vás zeriózny záujem, máme Vám čo ponúknuť...

• Trvalý pracovný pomer v Bratislave
• Vysoko flexibilný pracovný čas
• Firemné školenie
• Moderné pracovné prostredie
• Spoločnosť orientovaná na budúcnosť so zaujímavým portfóliom produktov v oblasti civilného letectva, bezpilotného letectva (drony) a vesmírneho cestovania
• Pestré a medzinárodné pracovné prostredie
• Možnosti profesionálneho a osobného rastu podporované spoločnosťou
• Stabilita a dlhodobosť pracovného pomeru

Ak chcete zmeniť svoju každodennú prácu či budúcnosť a podieľať sa na úspechu našej spoločnosti, tešíme sa na žiadosť o prijatie. Sme tu pre Vás !

Vaše CV v:
- Slovenskom a Anglickom jazyku
alebo
- Slovenskom a Nemeckom jazyku

zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Na základe poskytnutých údajov Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Letecký Priemysel, IT, Elektrotechnický Priemysel

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP R/3 - Mierne pokročilý
SAP R/3 - Pokročilý
SAP R/3 - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPŠ Elektortechnická, SPŠ Strojnícka, Technické Lýceum, Mechatronika, Technická Univerzita, FEI STU

• Tímový hráč
• Orientácia na riešenie a výsledok
• Flexibilita
• Praktický prístup

Skúsenosť s:
• SAP / Product Life-cycle Management
alebo
• SAP / Master Data
výhodou

SLOVENSKO / SLOVAKIA
FACC Solutions s.r.o vznikla v roku 2006 a je so svojou 18-ročnou históriou samostatná inžinierska spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a komplexným návrhom kompozitných dielov a celkov pre civilný letecký priemysel.
Poskytujeme certifikované služby v oblasti inžinieringu, návrhu, analýzy či produkčných technológií. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej FACC Operations GmbH, pôsobiacej celosvetovo od roku 1989. Najväčšími odberateľmi našich výrobkov sú spoločnosti Airbus, Boeing, Bombardier, Comac, Dassault, Embraer, Suchoj. V súčasnosti sme v kategórii spoločnosti s počtom 50-100 zamestnancov.

RAKÚSKO a SVET / AUSTRIA and WORLD
Die FACC Operations GmbH ist seit 1989 eines der weltweit führenden Unternehmen in Design, Entwicklung und Fertigung von fortschrittlichen Faserverbundkomponenten und systemen für die Luftfahrtindustrie. Die Produktpalette reicht von Strukturbauteilen an Rumpf und Tragflächen über Triebwerkskomponenten bis hin zu kompletten Passagierkabinen für zivile Verkehrsflugzeuge, Business Jets und Hubschrauber. FACC produziert für alle großen Flugzeughersteller wie Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, COMAC und Sukhoi sowie Triebwerkhersteller und Sublieferanten der Flugzeughersteller. Anzahl der Mitarbeiter: 3.000

FACC Operations GmbH is since 1989 one of the world´s leading companies in the design, development and production of advanced fiber reinforced composite components and systems for the aviation industry. Our range of products reaches from structural components for the fuselage and wings to engine components to complete passenger cabins for passenger planes and helicopters. FACC is a supplier to all large aircraft manufacturers such as Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Sukhoi and Comac as well as for engine manufacturers and sub-suppliers of manufacturers. Employees amount: 3.000

OUR STRATEGY AT A GLANCE TO 2030:
COMMITTED TO THE SKY – AT ALL LEVELS
ID: 4344314  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac