Pracovník produkcie kompozitných dielov pre letecký priemysel v FACC Operations GmbH Rakúsko

FACC Solutions s.r.o.

Miesto práce
St. Martin im Innkreis, 4973, Oberösterreich, Österreich
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiacDohodou Kolektívnou zmluvou dohodnutá minimálna mzda (drevospracujúci priemysel) pre tieto pozície. Skutočná mesačná mzda závisí od Vašej kvalifikácie a skúseností a určujeme ju spolu s Vami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa nižšie uvedenej špecifikácie, podľa konkrétnej pracovnej ponuky:
a
zvoľte oblasť/filter - Produktion
Vo všeobecnosti hľadáme pracovníkov so skúsenosťou/praxov NAJMÄ VO VÝROBE/PRODUKCII a to napríklad konkrétne skúsenosť so Spracovaním/Úpravou/Opracovaním či Finalizáciou/Montážou, Kontrolou Kvality/Certifikáciou dielov s kompozitu pre letecký či automobilový priemysel. Pracujete alebo pracovali ste v automobilovom alebo leteckom či športovom priemysle s laminátmi a kompozitmi ? Chcete zmenu, stabilitu a dlhodobé zamestnanie ? Kontaktujte nás, máme o Vás zeriózny záujem, máme Vám čo ponúknuť...

• Trvalý pracovný pomer v Rakúsku
• Vysoko flexibilný pracovný čas
• Jedáleň v prevádzke a príspevok na stravovanie
• Spoločnosť orientovaná na budúcnosť so zaujímavým portfóliom produktov v oblasti civilného letectva, bezpilotného letectva (drony) a vesmírneho cestovania
• Pestré a medzinárodné pracovné prostredie
• Možnosti profesionálneho a osobného rastu podporované spoločnosťou
• Celoročná celodenná starostlivosť o deti (okrem firemných prázdnin)
• Interný zdravotný program so širokou škálou aktivít na podporu zdravia (bežecký tréning, joga na dobré ráno, fitness štúdio atď.)
• Štipendiá, študijné granty
• Bonusová karta FACC s mnohými zľavami

Uchádzači pripájajte svoje ŽIVOTOPISY (CV) NEMECKOM alebo ANGLICKOM jazyku !
Uchádzači, ktorí zašlú životopisy IBA v Slovenskom jazyku, budú AUTOMATICKY VYRADENÍ z príjmacieho konania.

Ak chcete zmeniť svoju každodennú prácu či budúcnosť a podieľať sa na úspechu našej spoločnosti, tešíme sa na vašu komplexnú žiadosť, najlepšie prostredníctvom online formulára v NEMECKOM alebo ANGLICKOM jazyku tu:
Nájdite si vhodnú pracovnú pozíciu a kontaktujte našich Recruiterov. Sme tu pre Vás !

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Letecký Priemysel, Automobilový Priemysel

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOU Storjárske/Nábytkárkske, SOŠ Strojnícka, SPŠ Strojnícka, Technické Lýceum, Mechatronika, Technická Univerzita
• Letecký odbor / Technológia Plastov a Kompozitných materiálov •
• Technický smer/Mechanika/Konštrukcia
• Náuka o materiáloch
• Priemyselné inžinierstvo
• Technológia výroby

• Tímový hráč
• Orientácia na riešenie
• Vysoká úroveň presnosti a povedomia o kvalite
• Praktický prístup
• Praktická mentalita a podnikateľské myslenie
• Remeslo a inštinkt
• Ochota pracovať na 2 alebo 3 smeny

Ochota pôsobiť / pracovať dlhodobo vo výrobných závodoch v Rakúsku:
• 4973 St. Martin im Innkreis
• 4974 Ort im Innkreis
• 4910 Ried im Innkreis
• 4981 Reichersberg

SLOVENSKO / SLOVAKIA
FACC Solutions s.r.o vznikla v roku 2006 a je so svojou 18-ročnou históriou samostatná inžinierska spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a komplexným návrhom kompozitných dielov a celkov pre civilný letecký priemysel.
Poskytujeme certifikované služby v oblasti inžinieringu, návrhu, analýzy či produkčných technológií. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej FACC Operations GmbH, pôsobiacej celosvetovo od roku 1989. Najväčšími odberateľmi našich výrobkov sú spoločnosti Airbus, Boeing, Bombardier, Comac, Dassault, Embraer, Suchoj. V súčasnosti sme v kategórii spoločnosti s počtom 50-100 zamestnancov.

RAKÚSKO a SVET / AUSTRIA and WORLD
Die FACC Operations GmbH ist seit 1989 eines der weltweit führenden Unternehmen in Design, Entwicklung und Fertigung von fortschrittlichen Faserverbundkomponenten und systemen für die Luftfahrtindustrie. Die Produktpalette reicht von Strukturbauteilen an Rumpf und Tragflächen über Triebwerkskomponenten bis hin zu kompletten Passagierkabinen für zivile Verkehrsflugzeuge, Business Jets und Hubschrauber. FACC produziert für alle großen Flugzeughersteller wie Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, COMAC und Sukhoi sowie Triebwerkhersteller und Sublieferanten der Flugzeughersteller. Anzahl der Mitarbeiter: 3.000

FACC Operations GmbH is since 1989 one of the world´s leading companies in the design, development and production of advanced fiber reinforced composite components and systems for the aviation industry. Our range of products reaches from structural components for the fuselage and wings to engine components to complete passenger cabins for passenger planes and helicopters. FACC is a supplier to all large aircraft manufacturers such as Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Sukhoi and Comac as well as for engine manufacturers and sub-suppliers of manufacturers. Employees amount: 3.000

OUR STRATEGY AT A GLANCE TO 2030:
COMMITTED TO THE SKY – AT ALL LEVELS
ID: 4424555  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac