Montážnik/montér/zámočník do Nemecka (oblasť Bavorska)

Fachleute s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre montážnikov/montérov/zámočníkov do Nemecka v blízkosti mesta Norimberg(oblasť Bavorska). Ide o jednoduché montážne práce, montáž a skladanie regálových konštrukcií. Práca je na dlhodobo. Výkon práce je na živnosť. Nástup do práce je 12.9.2018. Pracuje sa v trojčlenných skupinkách, jeden pracovník zo skupiny sa musí vedieť dohovoriť po nemecky v rámci práce.

- systém poskytovania záloh
- ubytovanie hradené naším zahraničným partnerom
- dlhodobosť práce
- neobmedzené asistenčné služby v rámci vycestovania a počas pobytu v zahraničí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na vyhľadávanie kvalifikovaných pracovných síl v oblasti strojárstva, elektrotechniky,stavebníctva a inštalatérskej oblasti. Špecializovaných pracovníkov obsadzujeme do krajín ako je Rakúsko a Nemecko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- flexibilita

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3464869  Datum zveřejnění: 7.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3200