Lékař/-lékařka

Fakultní nemocnice Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
23460 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři bez atestace (22128)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Hradec Králové, IČ 00179906
Pracoviště:Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 23460 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:LÉKAŘ/-LÉKAŘKA
- PP na dobu určitou (1 rok), nástup od 1. 8. 2016
- Požadujeme: magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, zájem o další postgraduální vzdělávání, znalost anglického jazyka, znalost práce na PC, souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení
- Nabízíme: platové podmínky dle platných předpisů, práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení, možnost odborného a vědeckého rozvoje, zaměstnanecké výhody
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected]
- Fakultní nemocnice Hradec Králové si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče/-ku

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10963890795

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně