Lékař pediatr

Fakultní nemocnice Ostrava

Místo práce
Ostrava-Poruba, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Nadprůměrné finanční ohodnocení dle praxe zaměstnace a specializace v oboru.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výkon práce lékaře na lůžkovém a ambulantním pracovišti vybaveném moderní technikou, zapojení do výuky na Lékařské fakultě Ostravské univerzity, zapojení do výzkumů, grantů a projektů, možnost specializace v oborech nefrologie, kardiologie, pneumologie, hematoonkologie, endokrinologie, gastroenterologie, alergologie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podpora postgraduálního vzdělávání, specializační vzdělávání bez uzavírání kvalifikačních dohod, možnost seznámení s prací všeobecného praktického lékaře pro děti a dorost a zapojení do této činnosti, možnost účasti na odborných kongresech a seminářích, jazykové vzdělávání, parkování v místě zaměstnání, slevy na bydlení, možnost ubytování v areálu nemocnice, mateřská škola pro děti, zvýhodněná karta pro sport a kulturu, péče o rodinné příslušníky a další.

Informace o náboru

Po dohodě je možné navštívit pracoviště osobně. Svůj životopis zasílejte na e-mail kontaktní osoby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecné lékařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fakultní nemocnice Ostrava je špičkovou nemocnicí a zaujímá přední místo mezi zdravotnickými zařízeními v České republice. Je největším státním zdravotnickým zařízením na severní Moravě.

Zajišťuje zdravotní péči pro 1,2 milionu obyvatel. Ročně je na 1 100 lůžkách hospitalizováno průměrně 46 400 pacientů, ambulantně je provedeno téměř 600 000 ošetření. Obrovským přínosem je maximální komplexnost, která umožňuje léčebný postup od diagnostiky přes léčbu až k doléčovací péči.

Fakultní nemocnice Ostrava využívá k léčbě špičkové přístrojové vybavení, sleduje moderní trendy, má k dispozici náročné a účinné léčebné programy. Všichni vysoce kvalifikovaní odborníci - lékaři, sestry i pomocný personál – jsou připraveni Vám maximálně pomoci při řešení Vašich zdravotních problémů.

Adresa společnosti

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba
ID: 3763266  Datum zveřejnění: 7.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nadprůměrné finanční ohodnocení dle praxe zaměstnace a specializace v oboru.