Front Office Manager

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení chodu celé recepce, včetně City Concierge
- Poskytování srdečných, prvotřídních služeb našim mezinárodním hostům
- Aktivní podíl na provozu recepce
- Dohled a zajištění hladkého chodu provozu
- Maximalizace upsellingu
- Správa a kontrola účtů a pokladny
- Profesionální řešení stížností
- Příprava rozpisu směn a dovolených Front Office teamu
- Správa informací a profilů hostů v systému Protel
- Koordinace součinnosti Front office s oddělením housekeepingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- All-inclusive onboarding pro dobrý start v práci
- Zdravé a vyvážené zaměstnanecké stravování
- Individuální plánování rozvoje prostřednictvím interních a externích školení
- Příležitosti podílet se na utváření budoucnosti v dynamickém a otevřeném pracovním prostředí
- Zvýhodněné ceny pro zaměstnance za ubytování a služby v rámci společnosti Falkensteiner.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) nebo Německý jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Protel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Několik let pracovních zkušeností na obdobné pozici
- Dokončené odborné vzdělání v oblasti hotelnictví
- Pokročilé manažerské a vedoucí schopnosti, vášeň být vynikajícím hostitelem
- Vynikající znalosti němčiny a angličtiny; minimálně jeden další jazyk
- Platný řidičský průkaz
- Dobrá znalost Microsoft Office a Protelu
- Silná orientace na kvalitu
- Obchodní myšlení a silná orientace na řešení
- Vynikající komunikační dovednosti, přesvědčivé a příjemné chování / vystupování
- Přirozenost, přátelskost a pozornost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FALKENSTEINER HOTEL PRAGUE
V březnu 2022 opět otevíráme náš nově zrekonstruovaný městský butikový Falkensteiner Hotel Prague****s jakožto součást Premium Collection společnosti Falkensteiner Hotels and Residences.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4222156  Datum zveřejnění: 27.12.2021