Prodejce mrazených potravin s rozvozem

Family Market s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

Jak jistě víte, tak nejsme nová společnost, nějaký internetový „start-up“, ale jsme stabilní rodinná společnost, která na českém trhu v letošním roce slaví neuvěřitelných 27 let své existence. S největší pravděpodobností nás znáte pod značkou Family Frost. Ano, Family Frost s těmi žlutými autíčky.

Koho hledáme?
obchodníka pro depo Kladno, oblast: Beroun
hledáme především dobrého obchodníka, co se nebojí komunikovat a oslovovat nové zákazníky
další součástí této pozice je rozvoz, takže hledáme zároveň i dobrého řidiče, kterého řízení baví a péče o svěřený automobil pro něj nebude problém
člověka, který je otevřený novým věcem, který bude součástí týmu naší pobočky a bude se podílet na jejím rozvoji
Co nabízíme?
především budete mít svoji měsíční odměnu pravidelně 15-tého na svém účtě
k vaší práci vám dáme vše potřebné jako je mrazící vůz, mobil, tablet, marketingové materiály, firemní oblečení, trasy nachystané vedoucím pobočky
trvalou podporu vedení pobočky i centrály naší firmy
dobří obchodníci si můžou odnést opravdu velmi pěknou finanční odměnu
pracovat můžete na HPP i na ŽL
Pokud vás tato nabídka zaujala a jste si jistý/á že máte schopnosti dobrého obchodníka, tak nás neváhej kontaktovat!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme kompletní servis – nákup v pohodlí domova, poradenství a dodání kvalitních a jedinečných výrobků.
ID: 3952639  Datum zveřejnění: 17.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc