Prodejce potravin s rozvozem

Family Market s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte v dnešní době stabilní zaměstnání ? Bydlíte v okolí Trutnova?
Pojďte nám pomoci rozšířit náš tým žlutých autíček ( bývalý Family Frost nyní Family Market ), ať můžeme potravinami zásobovat každou rodinu i v nejzapadlejším koutě České republiky!
Hledáme především schopného obchodníka , který rád komunikuje s lidmi, dokáže zaujmout a nabídnout náš kvalitní a chutný sortiment v prémiové kvalitě, zároveň je dobrý řidič, protože my za našimi zákazníky jezdíme až k jejich dveřím.
Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme velmi rádi, když nás budete kontaktovat a společně se setkáme a povíme si více k uvedené pozici.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovat lze na HPP nebo jako OSVČ, záleží na vašem rozhodnutí.
- Svěříme vám naše žluté autíčko plné kvalitních potravin
- Naučíme vás v naší akademii jak nejlépe nabízet náš sortiment
- Sestavíme vám trasy na kterých budete obsluhovat naše zákazníky, důležitá bude také vaše aktivita ve vyhledávání nových zákazníků!
- Také od nás dostanete firemní oblečení, aby bylo jasně vidět kam patříte :)
- V rámci benefitu jsou výhodnější ceny na náš sortiment
- Když budete šikovný/á můžete dostat palivovou kartu a mobilní tarif za výhodné ceny pro vaše osobní použití a rodinné příslušníky.
- Můžete si vydělat opravdu pěkné peníze, pokud máte chuť pracovat
- Diety

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výborné komunikační dovednosti
- Obchodní dovednosti
- Řidičské schopnosti
- Orientační smysl
- Samostatnost
- Aktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme kompletní servis – nákup v pohodlí domova, poradenství a dodání kvalitních a jedinečných výrobků.
ID: 4066504  Datum zveřejnění: 21.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc