25 000 - 40 000 CZK

Junior Konzultant/ka

Famiro Consult s.r.o.

Místo práce
Na Strži, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po zapracování budete mít vlastní klientské portfolio, kterému budete zajišťovat účast na private equity projektech.
Budete realizovat obchodní schůzky v sídle naší společnosti.
Se stávajícími a potencionálními klienty budete komunikovat telefonicky,emailem ale i osobně.
Naši lidé patří mezi špičky ve svém oboru - náplní práce je tudíž i vzdělávání v private equity a konzervativním investování, účast na školeních a seminářích v těchto oborech - vše je hrazené naši firmou.
Budete pracovat na tom, aby jste se stali experty v oboru private equity.

Informace o mzdě

fixní plat + provize

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní dobu PO-PÁ/8 hod.
Mobilní telefon.
Zajímavé motivační programy, nefinanční bonusy.
Mladý a přátelský tým kolegů, teambuildingy.
Příjemné pracovní prostředí v moderní kanceláři.
Možnost seberealizace a kariérního růstu.
Práci v perspektivním a rostoucím oboru.
Nadprůměrné mzdové ohodnocení.
Praxe v oboru není podmínkou, nováčky bez problému zaškolíme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborné komunikační schopnosti.
Zodpovědný přístup k práci.
Reprezentativní vystupování.
Ambice profesně růst.
Dokončené SŠ vzdělání.
Čistý rejstřík RT.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Famiro Consult spolupracuje na private equity projektech. Mezi naše partnery patří přední developeři, investiční skupiny, společnosti z oblasti obnovitelných zdrojů, energetiky a mnoho dalších.
Právě teď rozšiřujeme naše konzultantské týmy. Hledáme cílevědomé kolegy s vizí a chutí něco dokázat. Pokud jsi to Ty, dej nám o sobě vědět!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Na hřebenech II 1718
140 00 Praha 4

Kontakt

ID: 3782133   Datum zveřejnění: 8.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   fixní plat + provize