800 - 1 600 EUR

Personálny konzultant - recruiter

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho teamu:
-mladého, energického človeka, ktorý ma blízko k technickým profesiám
- rázny a rýchly vo svojich rozhodnutiach a vie rýchlo prepínať
- nemá rád stereotyp ale zmeny a chce niečo budovať
- pozitivita a zmysel pre humor
- jazyk nutná kombinácia komunikatívnej angličtiny s maďarčinou alebo rumunčinou

Náplň práce :
- publikovanie inzercie na portáloch
- predselekcia CV, komunikácia s kandidátmi
- preklad CV + zadávanie údajov do interného systému
- komunikácia so zahraničnými klientami
- podpora kandidátov a klientov
- zo začiatku zaučenie v Lipt. Mikuláši neskôr práca vo svojej krajine

Informácie o mzde

od 800-1600 zaklad + bonusy

Možnosť ovplyvniť výšku svojho platu na základe dosiahnutých výsledkov , časom po zvládnutí všetkých činností - možnosť čiastočného flexibilného pracovného času.
Uvoľnená, neformálna, priateľská atmosféra, každý dobrý nápad a zlepšovák je odmenený.

Informácie o výberovom konaní

CV na [email protected] alebo telefonát poteší.
Ozveme sa vybraným uchádzačom, ktorý spĺňajú podmienku kombinácie jazykov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V júli 2019 so 143 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fareon-Z
Lange Amerikaweg 67
7332BP Apeldoorn
Holandsko
ID: 2422063   Datum zveřejnění: 8.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 800-1600 zaklad + bonusy