TIG zvárač, potrubár, Holandsko, 2600eur netto, 20-23eur ako SZČO, ubytovanie hradené.

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TIG zvárači a potrubári - možnosť dlhodobo pracovať v malých lodeniciach, kde sa skladajú a zvárajú strojovne, palivové, chladiace a klimatizačné systémy luxusných jácht, nutnosť samostatne sa dohovoriť anglicky a čítať izometrické výkresy.
Lokalita Amsterdam a Rotterdam

Informácie o mzde

od 2550 Eur netto, od 20 Eur hodina ako SZČO

Práca na zmluvu:
- od 530 do 560 eur netto týždenne za základných 40 hodín
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 80EUR mesačne,
- spolu 2550-2600EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy každých 5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 20 až 23 EUR na hodinu (závisí od praxe a úrovne jazyka)
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť
- ubytovanie hradené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. V júli 2019 so 143 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

ID: 3327944   Datum zveřejnění: 9.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 2550 Eur netto, od 20 Eur hodina ako SZČO