Inštalatéri, montéri vzduchotechniky a sprinkler systémov Holandsko, na zmluvu od 2550 EUR netto mesačne, na živnosť od 19EUR/hod, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Het Rietveld 55A, 7325 ZD Apeldoorn, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2550 netto za základné hodiny, pre SZČO od 19eur za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inštalatérov, montérov vzduchotechniky a montérov sprinkler systémov do Holandska. Jedná sa o kumulovanú pozíciu najmä o rezidenčné a aj priemyselné inštalácie.

- nástup od 18.6.2018

Práca na zmluvu:
- 530-550 EUR netto týždenne za základných 40 hodín na kontrakt,
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu cca 2550EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov.
- ubytovanie hradené
- nadčasy možné na väčšine projektov
- zdravotné poistenie
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti
- žiadne poplatky a transparentná zmluva
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Práca na živnosť:
- 19-20EUR na hodinu
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť

Plat bude nastavený individuálne podľa úrovne anglického alebo nemeckého jazyka, celkovej samostatnosti (prax, auto, náradie). Základných hodín do mesiaca je 173, nadčasy sa môžu meniť podľa potreby na konkrétnej lokalite (aj do celkových 240 hodín).

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- požadujeme čítanie výkresov, samostatnosť, prax aspoň 3 roky, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- v prípade zohratej dvojice (partie) sa vyžaduje aspoň jeden človek s komunikatívnou angličtinou alebo nemčinou
- nutný bezpečnostný VCA/SCC certifikát (možnosť dorobiť na SK alebo v NL)

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach IT, kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Het Rietveld 55A
7321CT Apeldoorn
Holandsko

ID: 3346518   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2550 netto za základné hodiny, pre SZČO od 19eur za hodinu