Obkladači Holandsko, od 2510Eur netto mesačne, resp od 18Eur/hod SZČO, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 510 - 2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu dláždičom a obkladačom na novostavby rodinných domov a verejných budov (školy, nákupné a zdravotnícke zariadenia) hlavne v okolí Rotterdamu. Pracuje sa s rôznymi formátmi dlažby, od 15x15cm a viac, uchádzač musí byť samostatný, plniť normu od 15m2 denne. Vo dvojici nutné auto a anglický alebo nemecký jazyk. Nástup ihneď, robota je pripravená minimálne na niekoľko mesiacov dopredu.

Práca na holandskú zmluvu:
- plat od 540 Eur netto týždenne za základných 40 hodín
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín cca 2470 Eur netto mesačne (bez nadčasov)

Práca na živnosť:
- od 18 Eur na hodinu
- týždenná fakturácia
- 21 dní splatnosť
- nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V novembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko
ID: 3758591  Datum zveřejnění: 13.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 510 - 2 700 EUR/mesiac