Výroba nábytku pre luxusné jachty, Holandsko, od 2800Eur TPP+

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
2 800 EUR/mesiac2800 je netto mzda uvedená bez príspevku na cestovanie a bez nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako výrobca nábytku a obkladov pre interiéry luxusných jácht budete pri svojej činnosti používať stacionárne a ručné elektrické náradie a ručné náradie na rezanie, pílenie, tvarovanie a konečnú úpravu materiálov, častokrát exotických druhov dreva.

Vyrába sa nábytok, skrine, palubovky, obklady, zábradlia, atď. Mimo dielenskej výroby sa uskutočňuje aj montáž týchto výrobkov na lodi.

Pracuje sa aj s masívnym drevom, aj s dyhovaným aj HPL.

Angličtina a predchádzajúca prax s výrobou nábytku /samostatná interpretácia technických nákresov a obsluha náradia je nutnosťou.

​Práca na holandskú zmluvu:
​- od 630 EUR netto vyplácaných týždenne / 40hod
​- dovolenka cca 130EUR mesačne,
​- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 120 EUR mesačne,
​- spolu cca od 2800 EUR netto na základné hodiny za mesiac,
​- príspevok na dopravu z ubytovania do zamestnania 0,19 EUR/km vlastným vozidlom
​- ubytovanie zabezpečené
​- zdravotné poistenie hradené,
​- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
​- administratívna podpora z dvoch kancelárií v Holandsku
​- kontaktná osoba a pomoc na telefóne,
​- štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, v prípade nadčasov určených podľa potreby výroby sa celková mzda navyšuje podľa zákona​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3766672  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac