4 000 - 4 600 EUR

Mechanik kovoobrábacích strojov (klasické, aj CNC), Belgicko, od 21Eur ako SZČO, ubytovanie zabezpečené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú celoročnú prácu pre skúseného mechanika s praxou s kovoobrábacími strojmi v Belgicku. Požiadavky na uchádzača:
- samostatný jednotlivec alebo dvojica
- nutná prax v oprave kovoobrábacích strojov
- jedná sa o prácu v mimoprevádzke = stroje sú dovážené denne v rozloženom stave , treba ich podľa dokumentácie poskladať a znova rozložiť do kontajnerov pred expedíciou , všetko podľa manuálov - angličtina, nemčina
- nutné skúsenosti s reálnou opravou týchto strojov = CNC alebo klasické sústruhy, frézy, horizonkty, karusely, vyvŕtavačky, lisy , atď. všetko s čím sa dá stretnúť v strojárenskej výrobe
- nutná znalosť technickej dokumentácie a strojárske znalosti
- odstraňovanie zistených porúch, návrh riešenia
• zostavuje a predkladá zoznam náhradných dielov a potrebných pomôcok na údržbu, revíziu a opravy strojov a zariadení
- realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov
- práca pre firmu ktorá sa zaoberá predajom kovoobrábacích strojov v celom svete a je medzi TOP 5 na svete
- nutnosť jazyka: anglicky alebo nemecky alebo francúzsky
- samostatná práca podľa dokumentácie
- vlastné auto nutné

práca na živnosť:
21-23 Eur/hod v závislosti od praxe a úrovne jazyka
ubytovanie zabezpečené, je možnosť nájsť si vlastné
pracuje sa reálne medzi 180 až 230 hodinami mesačne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V júli 2019 so 143 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tomáš Eviak
Tel.: 0918992818
E-mail: poslať životopis
ID: 3776758   Datum zveřejnění: 1.10.2019