Inštalatéri Holandsko, 30 Eur SZČO Fareon-Z Nederland B.V., resp od 2800Eur netto na zmluvu

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu samostatným inštalatérom alebo dvojici,

Preferovaní budú ľudia, ktorí sú samostatní, precízni, flexibilní a môžu začať okamžite.
Vyžadujeme skúsenosť v odbore, VCA certifikát a angličtinu na úrovni A2 alebo lepšiu, vlastné auto.

Nadčasy sú možné po dohode s majstrom, pracuje sa medzi 40 až 55hodinami týždenne.

Práca na živnosť:
od 30 Eur/hod
týždenná fakturácia, 21 dní splatnosť

Práca na holandskú zmluvu:
- od 600 EUR netto vyplácaných týždenne / 40hod
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2800 EUR netto na základné hodiny za mesiac,
- turnusy každých 5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie hradené,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- administratívna podpora z dvoch kancelárií v Holandsku
- kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce
- štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, v prípade nadčasov určených podľa potreby stavby sa celková mzda navyšuje podľa zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) nebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) nebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
ID: 3905541  Datum zveřejnění: 28.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 EUR/hod.