TIG zvárač hliník, Holandsko, od 3000Eur mesačne netto, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dve miesta pri výrobe potrubných zostáv pre technické a motorové vybavenie luxusných jácht - zvára sa hliníkové potrubie.
Je to dlhodobá celoročná práca, cca 45-50 hodín týždenne, ubytovanie hradené.
Pracuje sa s partiou potrubárov, je treba ovládať angličtinu alebo nemčinu na úrovni aspoň a2 alebo b1, aby komunikácia prebiehala bezproblémovo.
Helmu s filtráciou na bezpečné zváranie hliníka zabezpečujeme.
Nástup ihneď alebo po dohode. VCA alebo SCC nutné (možné zabezpečiť aj v SR).

Práca na holandskú zmluvu:
- plat 650 Eur netto týždenne za základných 40 hodín (bez nadčasov)
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín cca 3000 Eur netto mesačne (bez nadčasov)
nadčasy vyplácané extra k platu podľa zákona v NL
- zdravotné poistenie
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn

ID: 3944513  Datum zveřejnění: 29.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac