Mechanik -opravár kovoobrábacích strojov (CNC a klasické) Belgicko , od 20-23 Eur/hod SZČO, ubytovanie hradené Fareon-Z Nederland B.V.

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu mechanikovi na dlhodobú prácu v Belgicku, kde sa vyžaduje nasledovné:
- nutná prax v oprave kovoobrábacích strojov
- jedná sa o prácu v mimoprevádzke = stroje sú dovážené denne v rozloženom stave , treba ich podľa dokumentácie poskladať a znova rozložiť do kontajnerov pred expedíciou , všetko podľa manuálov - angličtina, nemčina
- občasné výjazdy do prevádzok v okolí za účelom údržby-opravy strojov
- nutné skúsenosti s reálnou opravou týchto strojov = CNC alebo klasické sústruhy, frézy, horizontky, karusele, vyvŕtavačky, lisy , atď. všetko, s čím sa dá stretnúť v strojárenskej výrobe
- nutná znalosť technickej dokumentácie a strojárske znalosti
- odstraňovanie zistených porúch, návrh riešenia
kandidát zostavuje a predkladá zoznam náhradných dielov a potrebných pomôcok na údržbu, revíziu a opravy strojov a zariadení
- realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov
- práca pre firmu ktorá sa zaoberá predajom kovoobrábacích strojov v celom svete a je medzi TOP 5 na svete
- nutnosť jazyka anglicky alebo nemecky alebo francúzsky
- samostatná práca podľa dokumentácie alebo podľa inštrukcií vedúceho

Živnosť od 20Eur/ hod = za 173hod, zvykne sa pracovať cez 200hodín
- týždenná fakturácia, 14-21 dní splatnosť
- ubytovanie zabezpečené
- nadčasy možné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) nebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

ID: 3966066  Datum zveřejnění: 12.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.