Montéri sprinkler systémov Holandsko, 26 Eur SZČO Fareon-Z Nederland B.V., resp od 2600Eur netto na zmluvu

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu skúseným montérom SHZ na projekt v okolí Amsterdamu v Holandsku. Nutná je prax, VCA alebo SCC certifikát a auto (jedno vo dvojici). Na stavbe sa hovorí anglicky, holandsky, niečo málo nemecky. Pracovný čas medzi 173 a 200 hodinami mesačne.

Práca na holandskú zmluvu:
- plat od 560 Eur netto týždenne za základných 40 hodín
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín od 2600 Eur netto mesačne

Práca na živnosť:
od 26,00 Eur/hod
v prípade využitia nášho ubytovania účtované 160eur týždenne
týždenná fakturácia, 21 dní splatnosť

Prax, VCA / SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť v Sk, Cz, prip. pomôžeme zariadiť aj v NL).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4016914  Datum zveřejnění: 14.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac