Obkladači Holandsko, 2600Eur netto mesačne, resp 24,50 Eur/hod SZČO

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
24.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu skúseným obkladačom na projekt v okolí miest Rotterdam a Utrecht v Holandsku, robia sa podlahy, kúpeľne a kuchyne v domoch a bytových jednotkách. Používajú sa rôzne rozmery obkladov. Štandardná quota na deň na osobu je 10m² pri obkladačkách o veľkosti 15x15cm. Štart projektu je 24.1.2021. Nutná je prax, VCA alebo SCC certifikát a auto (jedno vo dvojici). Na stavbe sa hovorí anglicky a holandsky. Pracovný čas medzi 173 a 200 hodinami mesačne.

Práca na Holandsku zmluvu:
- plat 560 Eur netto týždenne za základných 40 hodín
- ubytovanie hradené
- dovolenka cca 110 Eur mesačne
- príspevok na zdravotnú starostlivosť 70 Eur mesačne
- spolu za 173 hodín od 2600 Eur netto mesačne

Práca na živnosť:
od 24, 5 Eur/hod
v prípade využitia nášho ubytovania účtované 160e týždenne
týždenná fakturácia, 21 dní splatnos

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.1.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

ID: 4017443  Datum zveřejnění: 7.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac