Elektrotechnici Holandsko, odmeny v texte, štart ASAP

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiaczákladná mzda uvádzaná netto, maximálna odmena je limitovaná hlavne pracovným časom, ktorý sa pohybuje medzi 40 a max 60. hodinami týždenne a nastavuje sa na mieste podľa konkrétnych potrieb stavby/produkcie. Mzda aj odmena SZČO tu uvedená je tá najnižšia, ktorú ponúkame. Ak sa považujete za kandidáta s výnimočnou kvalifikáciou, praxou alebo výbornými overiteľnými referenciami napr z Holandska, neváhajte sa ozvať, vieme sa dohadovať aj od 2900netto+ mesačne na zmluvu za základ, resp od 32Eur/hod. ako SZČO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto dvom elektrotechnikom na projekt vo výrobe high-tech strojov (celoročná stabilná práca v interiéri, prebieha tu zaškolenie a pracuje sa pod dohľadom supervízora, táto pozícia je vhodná aj pre uchádzačov s kratšou praxou. Podmienka je vyhláška 21 alebo vyššia, nutný anglický jazyk aspoň na úrovni B1, prax v stavebnej alebo industriálnej sfére ako elektrotechnik aspoň pol roka)
tiež vlastné auto a certifikát SCC alebo VCA (dá sa vybaviť v SR do niekoľko dní).

Na prebiehajúcich projektoch tiež otvárame miesta (jednotlivci, dvojice, partie) koncom augusta.
Projekty majú rôzne úrovne obtiažnosti a od toho sa odvíja aj odmena, či už na holandskú zmluvu alebo živnosť (z akéhokoľvek členského štátu EÚ)
Pre viac informácií ma prosím kontaktujte emailom, uveďte aj svoje telefónne číslo.

Práca na zmluvu:
- od 570 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa Vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2600 netto na základné hodiny za mesiac (173),
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 5-6 týždňov,
- ubytovanie hradené, SNF certifikované (možnosť vybaviť si svoje za extra peniaze k výplate)
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- nadčasy riadne vyplácané podľa CAO
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- od 27+ Eur/hod - individuálne dojednanie podľa projektu a praxe
- týždenná fakturácia, 16 dní splatnosť faktúr
- v prípade použitia nášho ubytovania si účtujeme 160Eur týždenne
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 5-6 týždňov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V júni 2022 s 240 zamestnancami.
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom, kde má 99% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi, tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4076509  Datum zveřejnění: 17.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac