Jak Vám poradíme?

Brúsič v zlievarni, Holandsko, od 2100Eur mesačne netto, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Doetinchem, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 120 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v zlievarni zameranej na odlievanie súčiastok pre automobilový priemysel, na pozíciu brusiča odliatkov (môže zahŕňať aj iné činnosti napr manipuláciu s jadrami, ich náter, manipuláciu s odliatkami). Štart možný ihneď, prípadne po dohode. Pracuje sa na dve zmeny - ranná a poobedná. Je potrebné vedieť sa dorozumieť anglicky alebo nemecky na úrovni minimálne A2 alebo lepšie a byť pripravený na fyzickú prácu. Preferovaní a zároveň lepšie finančne ohodnotení sú kandidáti s praxou v odbore a vlastným autom. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Práca na holandskú zmluvu:
- od 450 do 500 EUR netto vyplácaných týždenne
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2120 EUR netto na základné hodiny za mesiac,
- turnusy každých 5 týždňov (alebo viac),
- ubytovanie hradené, vybavené, SNF certifikované
- zdravotné poistenie hradené,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- administratívna podpora z dvoch kancelárií v Holandsku
- kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce
- v prípade nadčasov (soboty) určených podľa potreby výroby sa celková mzda navyšuje podľa zákona

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2020 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange Amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

ID: 4181027  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 120 EUR/mesiac