Jak Vám poradíme?

Montéri vzduchotechniky Fínsko, od 23Eur/hod SZČO

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
23 - 27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu jednotlivcom alebo skúsenej dvojici montérov vzduchotechniky na dlhodobý projekty v okolí mesta Turku vo Fínsku. Projektom je novopostavená farmaceutická budova.

Pre začlenenie sa do tímu vyžadujeme flexibilitu, samostatnosť a prax s montážou vzduchotechniky (čítanie výkresov, schopnosť pracovať z vysokozdvižnej plošiny a obsluhovať ju), za to ponúkame celoročnú prácu, transparentné zmluvy, peniaze načas a nasledovné podmienky :

Pre živnostníkov:
- letenka hradená
- od 23 Eur/hod (individuálne dojednanie)
- v prípade využitia nášho ubytovania si účtujeme 160eur za začatý týždeň
- týždenná fakturácia
- cca 14 dní splatnosť faktúr

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Fínsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax nutná aspoň 2 roky
- angličtina na úrovni A2-B1 a vyššie nutná
- VCA alebo SCC certifikát nutný

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V októbri 2021 so 154 zamestnancami a 56 spolupracujúcich živnostníkov..
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom, kde má 99% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

ID: 4199866  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 EUR/hod.