TIG zvárači Holandsko, od 3000 Eur netto mesačne TPP, možnosť nadčasov

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
od 2.1.2024
3 000 EUR/mesiacMaximálna odmena je limitovaná hlavne pracovným časom, ktorý sa pohybuje medzi 40 a max. 54 hodinami týždenne a nastavuje sa na mieste podľa konkrétnych potrieb produkcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu pre TIG zváračov vo výrobnej hale v oblasti Limburg, zvárajú sa nerezové plechy, rámy, ale aj rúry s hrúbkou steny 2-20mm určené do potravinárskeho priemyslu. Požiadavka je angličtina a znalosť technických výkresov.
Práca je na 6+ mesiacov, štart možný ihneď. Možnosť nadčasov, do 54 hodín za týždeň.

Požiadavky:
● zváranie a skladanie podľa výkresov,
● nutné dohovoriť sa anglicky aspoň na úrovni A2 a vyššie,
● VCA alebo SCC certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL),
● vlastné auto
● prax so konkrétnym typom zvárania

Práca na holandskú zmluvu:
● 630-660 € netto vyplácaných týždenne za základných 40 hod. (podľa Vašej praxe,
znalosti reči, samostatnosti a vlastného auta), v prípade nadčasov týždenná výplata aj viac ako 800€ netto;
● dovolenka cca 120€ mesačne,
● príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 130€ mesačne,
● spolu cca od 3000€ netto na základné hodiny za mesiac,
● turnusy 5 + 1
● ubytovanie hradené v jednolôžkových izbách,
● zdravotné poistenie hradené,
● nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
● možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
● administratívna podpora z troch kancelárií v Holandsku,
● kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce,
● štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, nadčasy sú riadne vyplácané podľa
CAO,
● príspevok na cestovné pre vlastníka auta 0,19EUR za každý km prejdený z nášho NL
ubytovania do práce a naspäť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax nutná aspoň 1 rok
- auto je nutné
- angličtina na úrovni A2 a vyššie nutná

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4238651  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac