Regional Sales Manager

FARMASI CZECHIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
na dohode
70 000 Kč/mesiacMesačný bonusový systém - na základe dosiahnutia stanovených predajných cieľov (možnosť získať bonus 20%-100% každý mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovednosť za predajné výsledky v zadefinovanej oblasti, všetky základné KPI, ako čisté tržby, aktívni zástupcovia, nové registrácie a vymenovanie, počet zástupcov/sponzorov
2. Riadenie, vedenie a podpora sponzorov vo vymedzenej oblasti
3. Rozvoj talentov v rámci skupiny sponzorov, rozvoj leaderských a predajných schopností sponzorov
4. Motivácia a koučing sponzorov, online a offline tréningy, individuálne aj skupinové
5. Mesačné aktivity a motivačná komunikácia so sponzormi a realizácia s cieľom maximalizácie výstupov
6. Príprava prezentácií a marketingových materiálov pre konferencie a iné stretnutia
7. Partner pre marketing a ostatné oddelenia
8. Reprezentácia spoločnosti, vykonávanie ostatných úloh pridelených nadriadeným pracovníkom
Aktivity v teréne: Distribúcia brožúr na preplnených miestach, ak je to možné, zriadenie stánku, rozdávanie vzoriek produktov, brožúr, registrácia nových zákazníkov. Budovanie značky spoločnosti v teréne priamym kontaktom s potencionálnymi zákaznikmi, sponzormi. Vyhodnocovanie a sledovanie potenciálnych lídrov.
Osobné stretnutia na rôznych miestach, či priamo v domácnostiach. Prezentácia spoločnosti, produktov, kampaní, finančného plánu. Testovanie produktov, gratulácia novým lídrom. Školenie lídrov: školenia v oblasti sebaprezetnácie, prezentácia spoločnosti, príležitostí v spoločnosti. Techniky komunikácie s potencionálnymi sponzormi. Tréning v oblasti zručností organizovania stretnutí, ich manažment, obsah.
Vykonávanie nevyhnutných administratívnych prác: kontaktovanie zákazníkov, sponzorov, lídrov telefonicky či e-mailom podľa stanovených kritérií. Tvorba mesačných plánov rozvoja pre lídrov.

Firemné auto, mobilný telefón, notebook, platobná karta sú poskytnuté firmou
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
Zľavy na produkty
Stabilná práca na pracovnú zmluvu, nie na živnosť

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis v anglickom jazyku.

Predošlá skúsenosť s MLM biznisom v oblasti kozmetického sektora a komunikatívna znalosť anglického jazyka sú potrebné a podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Regionálny obchodný zástupca je komunikatívna osoba, ktorá vie výborne pracovať s ľuďmi, ovláda networking a má predajné zručnosti. Obchodný zástupca cestuje v jeho pridelenej oblasti s cieľom rozšírenia povedomia o značke Farmasi. Denne osobne, telefonicky alebo e-mailovo komunikuje s ľuďmi, rieši aktuálne vzniknuté situácie.

Predošlá skúsenosť s MLM biznisom v oblasti kozmetického sektora a komunikatívna znalosť anglického jazyka (písomný aj ústny prejav) sú podmienkou.

PC zručnosti na užívaľskej úrovni, a to najmä:
Microsoft Outlook, Word, Excel, Power point

www.farmasi.cz

Společnost Farmasi je jednou z nejrychleji se rozvíjejících společností přímého prodeje na světě. Máme více než 5 miliónů registrovaných zákazníků. Naším cílem je zpřístupnit lidem vysoce kvalitní produkty a zároveň podpořit jejich prodejce zajímavými výhodami.
Naše výroba sídlí v Turecku v Istanbulu, v části Omerli obklopené nádhernými zelenými lesy a úchvatnou krajinou. Tvoří ji 7 různých integrovaných továren s moderními technologiemi,
které vyrábějí více než 2 000 různých produktů. Patří tak mezi největší svého druhu v Evropě.
ID: 3750541  Datum zveřejnění: 26.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac