Можливість для людей з України

Obsluha pri chove sumčeka afrického - rybár

Farming technologie Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 3117, Senica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Júl - August 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacFixná zložka 1200 EUR brutto Odmeny za dosiahnuté chovné plány Možnosť príspevku na ubytovanie Možnosť príspevku na dopravu do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dozor pri chove rýb

Kŕmenie a kontrola skonzumovaného kŕmenia

Výlov a triedenie rýb

Dopĺňanie rýb do systému

Kontrola kvality vody

Údržba čistoty a hygieny v priestoroch farmy

Odmeny za chovné plány

Novovybudovaná farma s najmodernejšími technológiami

Možnosť príspevku na ubytovanie 100m od pracoviska

Možnosť príplatku na dopravu do zamestnania

Možnosť kariérneho rastu pri rozširovaní farmy

Vaše životopisy a prípadné otázky posielajte mailom na doulehonzik@seznam.cz.
Na Vaše otázky sa budeme snažiť odpovedať do 2 pracovných dní.
V prvej fáze výberového konania prebehne interné triedenie životopisov a následne budeme pozývať iba vhodných uchádzačov na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Rybárstvo

​Fyzické predpoklady na manipuláciu s rybami a krmivom

​Odbornosť, spoľahlivosť a samostatnosť​

​Skúsenosti s chovom rýb ideálne v RAS halových systémoch sú vítané​

Spoločnosť Farming technologie Slovakia je firma, ktorá sa zaoberá rybolovom v súlade s ekologickými a udržateľnými princípmi. Preto postavila novú farmu na chov rýb v Senici, kde bude v RAS systémoch prebiehať chov sumčeka afrického. Aktuálne sa finalizuje montáž technológie a práve preto hľadáme niekoho, kto sa bude od začiatku podieľať na chovu rýb a jeho optimalizácii. Zároveň dostaneš možnosť si prispôsobiť procesy podľa seba a uviesť do praxe svoje inovatívne nápady. Nebojíš sa nových technológií a výziev? Zaujímaš sa o rybárstvo/rybolov a zaujala ťa naša ponuka? Neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jan Doule
Tel.: +420721460177
E-mail: poslať životopis
ID: 4843174  Datum zveřejnění: 30.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac