Konstruktér přípravků a forem

FCT electronic czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
135, 336 01 Letiny, Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:FCT electronic czech s.r.o., IČ 45353018
Pracoviště:Letiny 135, 336 01 Blovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu Letiny. Požadujeme SŠ/VŠ technického směru, znalost práce na PC - MS Office, CAD 3D (Solidworks), AutoCAD, znalost technického kreslení, znalost pneumatických a el.ovládacích prvků, znalost konstrukce přípravků a forem, aktivní znalost AJ nebo NJ, předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, technické a logické myšlení, samostatný a odpovědný přístup k práci; Stručná náplň práce: konstrukce výrobních zařízení, drobných nástrojů a pomůcek, konstrukce vstřikovacích forem jako nástrojů pro výrobu, vytváření designu vstřikovacích výlisků, pouzder apod., vyhledávání externích dodavatelů materiálu pro stroje, nástroje a pomůcky, vyhledávání externích kooperantů pro výrobu strojů, nástrojů a pomůcek, koordinace interních a externích dodavatelů při vývoji a výrobě výrobního zařízení, cenová kontrola jejich pohledávek, spolupráce při kompletaci výrobních nástrojů a pomůcek, zadávání výrob na CNC u externích dodavatelů; Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností, možnost dalšího finančního růstu, mimořádné prémie a bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, poukázky na péči o zdraví,jazykové kurzy, práci v příjemném kolektivu. Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] (do předmětu e-mailu prosím uveďte název pracovní pozice).

Poslední změna:2015-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

číslo volného místa: 9665850763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Viz poznámka k volnému místu
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní