Svářeč ve výrobě

FENIX SEARCH s.r.o.

Hustopeče, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Hustopeče
Termín nástupu: ihned
Směnnost: třísměnný provoz
Finanční ohodnocení: motivující

Chtěli byste se věnovat svařování ve stabilní firmě při kompletaci autodílů?
Nechcete už jezdit po stavbách? Líbilo by se vám svařovat na novém pracovišti výrobního závodu v blízkosti bydliště?
Umíte svařovat, ale nemáte třeba platný svářečský průkaz? Firma vám ho obnoví.
Přidejte se k nám!

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

sváření jednotlivých kovových prvků – autodíly pro světové značky automobilů
postup podle výkresové dokumentace
sestavy z kovových materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému
příplatky za noční směny a víkendy (nad rámec zákonem daných příplatků)
odměny za zvýšení výkonnosti a kvalifikace
osvěžení na pracovišti - ovoce v zimě, zmrzlina, nealko pivo v létě
akce pro zaměstnance, akce pro děti
praní a servis pracovních oděvů
závodní stravování na všechny směny včetně víkendů
zvýhodněné tarify od telefonního operátora
po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
22 dnů dovolené
získání praktických zkušeností ve výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME?

praktické zkušenosti se svářením - nejlépe na CO2; evropský certifikát výhodou; neplatné oprávnění je možné ve firmě znovu obnovit
praxe ve výrobě výhodou
preciznost provedení, odpovědnost, důslednost
ochota naučit se novým výrobním postupům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3017195  Datum zveřejnění: 15.4.2017