Interní prodejní poradce (m/ž) v oblasti České republiky

Ferdinand Gross GmbH & Co. KG

Místo práce
Drážďany, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro péči o české zákazníky do naší pobočky v Drážďanech hledáme k nejbližšímu termínu:

Interního prodejního poradce (m/ž) v oblasti České republiky

Vaše úkoly:
• Telefonní a osobní poradenství průmyslových zákazníků
• Zhotovování a vyřizování objednávek
• Plánování, koordinace a realizace zákaznických projektů
• Interní a externí koordinace s odbornými odděleními, intenzivní spolupráce s externí službou
• Účast na tvorbě logistických konceptů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Rozmanité aktivity v rostoucím evropském rodinném podniku s plochými hierarchiemi a krátkými rozhodovacími cestami
• Volný prostor pro tvůrčí a odpovědnou práci
• Příjemná pracovní atmosféra na moderním ergonomickém pracovišti
• Atraktivní firemní akce v rámci našeho „Team Challenge“
• Sídlo firmy se nachází v blízkosti vlakového spoje

Informace o náboru

Oslovila Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš strukturovaný životopis a průvodní dopis v německém jazyce s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a platovými představami.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vaše kvalifikace:
• Plynule hovořící česky nebo rodilý mluvčí
• Ukončené vzdělání
• Zkušenosti v oboru prodeje
• Znalost anglického jazyka
• Nutná znalost MS-Office a vítány zkušenosti se systémem ERP
• Výhodou je znalost v oblasti dílů DIN a normovaných dílů, výkresových dílů a dalších spojovacích prvků, není však nezbytně nutné
• Vítány vlastní představy o službách a orientaci na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ferdinand Gross se sídlem v Leinfelden-Echterdingen v blízkosti města Stuttgart patří k největším dodavatelům spojovacího materiálu. Náš sortiment zahrnuje široké spektrum výrobků, počínaje spojovacími prvky, přes nářadí, konče výkresovými díly. Našim zákazníkům a partnerům poskytujeme služby šité na míru s využitím systému kanban.

Jsme nejstarší prodejce spojovacího materiálu v Německu – společnost je již po pět generací rodinným podnikem. Již přes 150 let zásobujeme naše zákazníky z průmyslového odvětví. Našim 15 000 zákazníkům neposkytujeme pouze produkty, ale i know-how našeho 250-členného týmu. V roce 2019 byla naše společnost vyznamenána oceněním „TOP JOB“ jako jeden ze 100 nejlepších zaměstnavatelů.
ID: 3497798  Datum zveřejnění: 21.9.2018