Obchodní zástupce

FG Energy s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Prodej fotovoltaických instalací ve svěřeném regionu
- Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
- Zpracování nabídek, vyřizování objednávek, celkové zajištění bezproblémové spolupráce s klienty
- Vytváření pozitivní image společnosti

Naše očekávání:
- Aktivní péči o portfolio zákazníků, včetně nabídky a prodeje našich služeb
- Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci
- Komunikační dovednosti
- Aktivní řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Realizace obchodních jednání s klienty na základě sjednaných schůzek naším call centrem, zajišťujeme 4-5 schůzek denně
- Atraktivní plat: pevný základ + provize bez omezení
- Nezbytné pracovní nástroje: auto s palivovou kartou, telefon a tablet
- Odborná technická a prodejní školení
- Důkladné zaškolení na produkty, ale také na prodejní dovednosti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Mírně pokročilý
Řízení osobního automobilu - Expert

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FG ENERGY je fotovoltaická společnost, jejímž posláním je poskytovat komplexní služby zákazníkům v oblasti poradenství, realizace a prodeje fotovoltaických instalací. Zaměřujeme se na osvědčená a ekologická řešení, která našim zákazníkům přinášejí energetickou nezávislost a jsou prospěšná pro životní prostředí.
ID: 4236000  Datum zveřejnění: 14.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc