Skladník v logistickom centre

FIEGE s.r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
02.09.2019
580 EUR brutto / mesiac, plus pohyblivá zložka a odmeny do výšky 370 EUR brutto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem - kontrola - príprava - výdaj tovaru
- manipulácia s tovarom - práca s manipulačnou technikou (VZV, re-truck, ...)
- práca so skenerom
- práca so skladovou a prepravnou dokumentáciou, skladový systém
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

- zázemie stabilnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie a odmeňovací systém (osobné hodnotenie mesačne, štvrťročné a koncoročné odmeny)
- potrebné dodatočné zaškolenie poskytne spoločnosť
- príspevok na dopravu, stravné lístky, darčekové poukážky, dochádzkový bonus
- príjemný kolektív kolegov

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom posielajte písomne v SJ na vyššie uvedenú adresu /resp. e-mail/.

Výberové konanie bude ukončené 30.8.2019 a kontaktovaní budú len vybraní uchádzači s návrhom na osobné stretnutie!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť
- Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- Zodpovednosť, zmysel pre poriadok
- Skúsenosti s prácou s PC
- Oprávnenie na prácu s manipulačnou technikou a prax v logistike výhodou

Rodinná spoločnosť FIEGE patrí medzi jednu z popredných logistických firiem, ktorá poskytuje svojim zákazníkom inovatívne logistické riešenia, zamerané hlavne na efektivitu ich dodávateľských a odberateľských reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1873 v Nemeckom Grevene a dodnes je rodinnou spoločnosťou, pôsobiacou prostredníctvom svojich 180 prevádzok v 15 krajinách Európy a Ázie. Ročný obrat skupiny Fiege cez 2bn EUR, počet zamestnancov viac ako 25 000. Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 2000. www.fiege.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3462429  Datum zveřejnění: 13.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 580 EUR brutto / mesiac, plus pohyblivá zložka a odmeny do výšky 370 EUR brutto / mesiac