Reagujte bez životopisu

Řidič C+E mezinárodní Frigo- 60.000,- příjem

FINEXTRA s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 60 000 Kč/měsíc60.000 mesicne je vcetne bonusu za vsechny odpracovane smeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDETE DĚLAT?

- řídit tahače DAF nebo SCANIA s chladírenským návěsem
- kontrolovat průběh nakládky a vykládky
- udržovat svěřené vozidlo
- odevzdávat dokumenty souvisejících s přepravou a výkonem řidiče
- obvykle nejezdíme o víkendu, ale pokud budete chtít, rádi Vám za ně připlatíme

CO BYSTE MĚL MÍT?

- platný řidičský průkaz sk. C + E a profesní průkaz
- čistý trestní rejstřík
- praxi řízení s návěsem min. 1 rok
- spolehlivost, slušnost a časovou flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO PRO VÁS MÁME MY?

- motivující ohodnocení až 60.000,- měsíčně
- parkování kamionů na stanovištích v Krupce a Praze
- servisní asistence po celé Evropě 24/7 od našich autorizovaných partnerů
- mobilní telefon zdarma, služební volání a data zdarma, zvýhodněný tarif pro neomezené
volání a data pro soukromé účely
- při významných životních výročích a událostech dáváme pozornost
- profesní školení zdarma
- je možný zvýhodněný pronájem osobního vozu pro soukromé užívání
- možnost výplaty ve 14ti denních termínech
- na dojíždění Vám každý měsíc uhradíme plnou nádrž Vašeho vozu
- během roku Vás pozveme na několik neformálních setkání s kolegy u piva a jídla
- samozřejmostí je pojištění odpovědnosti při zaměstnání a všechny nepředvídatelné události za Vás
vyřeší naše asistenční služba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

C, E

Praxe na pozici/v oblasti

řízení tahače s návěsem

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost zajišťuje mezinárodní přepravy paletového zboží s možností řízené kontroly teploty. K maximální spokojenosti našich zákazníků poskytujeme moderní kamionové soupravy splňující současné trendy pro kvalitní a efektivní přepravu nákladu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4353457  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc