Reagujte bez životopisu

Stavebný robotník- Rakúsko

firma - ROKA s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
14.6. 2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné pomocné stavebné práce pri montáži fotovoltaických panelov na plochých strechách hál. Je potrebné zrovnať podkladový štrk, osadiť betónové konzoly, pomoc pri osádzaní panelov.

Dlhodobá stabilná práca, možnosť fakturovať týždenne, týždňová splatnosť faktúr, zabezpečenie ubytovania, možnosť pracovať nadčasy, po zapracovaní možnosť pracovať na úkol.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, serióznosť, chuť pracovať.

firma-ROKA s.r.o. je stabilná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zamestnáva kvalifikovaných pracovníkov v odbore inštalatér a elektrikár. Ťažisko firmy je predovšetkým v oblasti výstavby a montáže v oblasti vodoinštalácií a vykurovania a elektroinštalácií. Firma má dlhoročnú skúsenosť s prácou v Nemecku a Rakúsku.
ID: 4342552  Datum zveřejnění: 30.5.2022