Reagujte bez životopisu

Asistent - Konzultant klientského centra FIT ZDRAVÍ

FIT ZDRAVÍ - centrum komplexního zdraví, krásy a pohybu - FIT ZDRAVÍ Mgr. Radek Vokál

Místo práce
Moravské nám. 3-4, 602 00 Brno-střed, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 Kč/měsícPlacené dovolené v ČR i zahraničí. Vzdělávací kurzy výživy a pohybu. Osobní rozvoj.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme lidem do lepší kondice, postavy a trvalého zdraví.
Ve spolupráci s předními odborníky, lékaři a sportovci vedeme krok po kroku klienty i celé rodiny k dosažení požadovaných výsledků zábavnou a jednoduchou formou.
Provádíme vstupní analýzy pro nové klienty, firmy a sportovní kluby.
Sestavujeme optimální výživové plány a plány pro cvičení.
Zajištujeme podporu pro stálé klienty, e- maily, soc. sítě.
Vedeme e- shop.
Organizujeme osobní i on-line kurzy výživy, pleti a pohybu.
Konzultant zaznamenává výsledky klientů a krok po kroku ve spolupráci s nutričním odborníkem zajišťuje individuální poradenství- jídelníčky z běžných surovin + racionální stravy .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zábavné vzdělávání, vše krok po kroku naučíme.
Možnost práce v příjemném prostředí, nebo i z domova.
Kariérní postupu.
Možnost i zahraničních stáží.
Perspektivní uplatnění, které má smysl a užitek.

Informace o náboru

Uplatnění není pro každého.
Máme zájem o jen spolehlivé, pracovité kolegy, kteří se chtějí něco naučit a jsou ochotni to předávat dál.
Seriózní zájemci mohu poslat životopis, nebo volat

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Potravinářství, zdravotnictví, sport, obchod, kosmetika, služby, výživa, medicína, zdravotnictví, školství, trenérství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Absolutní spolehlivost
Opravdová chuť pomáhat.
Nadšení pro práci s lidmi.
Pozitivní přístup k pohybu a sportu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

"Dělat věci, které pomáhají a mají smysl."
Ve spolupráci s odborníky, trenéry, lékaři i sportovci pomáháme zábavnou formou jednotlivcům, rodinám, firmám, školám a sportovním klubům zlepšit zdraví, kondici, postavu, regeneraci a sportovní výkon.
Učíme jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu.
Organizujeme kurzy Školy zdraví, výživy, pohybu a péče o pleť.
Pomáháme dosáhnout fyzickou a mentální rovnováhu.
V roce 2021 otevíráme poradenská centra i v lokálních městech.
Zajišťujeme on-line podporu
Pracovní doba volná.
Vhodné i pro studenty a MD.
Možné plně vykonávat z domova.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Je to příležitost na přivýdělek, nebo kariéru.
Organizujeme cvičení jógy, tabaty...a další pohybové aktivity.
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy, které baví aktivní život a rádi pomáhají dalším.
ID: 3953788  Datum zveřejnění: 15.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc