Asistent nového klientského centra Fit Zdraví v Brně

FITJOB- studio zdraví, krásy a pohybu.

Místo práce
Moravské nám. 3, 602 00 Brno, Hradec Králové, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Nabízený plat (hrubého)
od 29 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistent - Konzultant pomáhá profesionálním nutričním trenérům
při vstupních prezentacích, proměřuje klienty, vyplňuje klientské karty, přes sociální média zasílá info. našim klientům.
Vypomáhá při vzdělávání jaké potraviny kombinovat a jakou zdravou výživu používat
pro zdraví, postavu a hlavně prevenci.
Může taktéž pomáhat i při organizování cvičení, a kurzech péče o pleť .
Má volnou pracovní dobu a část práce může vykonávat z domova.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Potravinářství, zdravotnictví, služby, sport, kosmetika, fitnes

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nadšení pro práci s lidmi
Pozitivní přístup ke zdraví a pohybu.
Spolehlivost.
Radost a komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Charakteristika práce ve studiu :
Naše vize je : ZDRAVÍ DO KAŽDÉ RODINY, ŠKOLY I FIRMY.
Učíme jednotlivce i celé rodiny, jak nakupovat a kombinovat potraviny, jak pečovat o pleť pomocí vnitřní a vnější výživy.
Organizujeme asistované nákupy v např. Globus, Tesco, Lídl.
Jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu (produkty z Aloe, rajčatové polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- expres. Rebuilt Strenght, Guaranna, .......asi 60 drůhů zdravých potravin.)
Pomáháme a vzděláváme jak zajistit optimální regeneraci při sportu.
Organizujeme kurzy Školy zdraví, výživy, pohybu a péče o pleť.
Zajišťujeme maloobchod a velkoobchod racionální stravy pro naše klienty.
Zdravé snídaně, svačiny, sportovní výživu.
V roce 2018 otevíráme poradenská centra ve městech nad 5000 obyvatel.
Pracovní doba volná.
Finanční ohodnocení na Vč. do 10-ti hod/ týden od 7 500 Kč/měsíc
Hč. od 29 000 Kč
Vhodné i pro studenty a MD.
Kurzovné se žádné neplatí - zaškolení, rekvalifikace firmou zdarma.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Vybraní uchazeči si nejdříve pracovní uplatnění nezávazně vyzkouší v našem poradenském centru.
Po vyzkoušení a prokázání, že nám chtějí opravdu pomáhat a jsou přínosem, teprve potom mohou být přijati.
Jen pro aktivní a pružné, kteří mají opravdovou radost ze života.
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

FIT ZDRAVÍ- Centrum komplexního zdraví a regenerace
Moravské nám. 3
602 00 Brno- centrum