Asistent- Konzultant ve studiu komplexního zdraví a pohybu

FITJOB- studio zdraví, krásy a pohybu.

Místo práce
Moravské nám. 3, 602 00 Brno, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Hodonín, Vyškov, Znojmo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Nabízený plat (hrubého)
23 000 - 38000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme lidem dosahnout lepší zdraví, postavu, prevenci a kondici.
Provádíme vstupní konzultace- poradenství pro nové klienty.
Zajištění podpory pro stálé klienty, e- maily, facebook. soc. sítě.
Vedeme e- shop.
Organizujeme kurzi výživy, pleti a pohybu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vyjímečné vzdělání .
Volba pracovního času, možno i práci z domova.
Kariérní postupu.
Možnost i zahraničních stáží.
Perspektivní a hlavně smysluplné uplatnění.
Co je víc, než pomoc ?
Zábavný kolektiv, který miluje aktivní život.

Informace o náboru

Uplatnění není pro každého.
Máme zájem o jen spolehlivé, pracovité kolegy, kteří se chtějí něco naučit a jsou ochotni to předávat dál.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Mít radost ze života.
Obrovská chuť pomáhat.
Vztah k oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Charakteristika práce ve studiu :
Naše vize je : ZDRAVÍ DO KAŽDÉ RODINY, ŠKOLY I FIRMY.
Učíme jednotlivce i celé rodiny, jak nakupovat a kombinovat potraviny, jak pečovat o pleť pomocí vnitřní a vnější výživy.
Organizujeme asistované nákupy v např. Globus, Tesco, Lídl.
Jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu (produkty z Aloe, rajčatové polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- expres. Rebuilt Strenght, Guaranna, .......asi 60 drůhů zdravých potravin.)
Pomáháme a vzděláváme jak zajistit optimální regeneraci při sportu.
Organizujeme kurzy Školy zdraví, výživy, pohybu a péče o pleť.
Zajišťujeme maloobchod a velkoobchod racionální stravy pro naše klienty.
Zdravé snídaně, svačiny, sportovní výživu.
V roce 2017-2018 otevíráme poradenská centra ve městech nad 5000 obyvatel
Pracovní doba volná.
Finanční ohodnocení na Vč. do 10-ti hod/ týden od 7 500 Kč/měsíc
Hč. od 27 000 Kč
Vhodné i pro studenty a MD.
Kurzovné se žádné neplatí - zaškolení, rekvalifikace firmou zdarma.
Žádné rozhodovací balíčky.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Vybraní uchazeči si nejdříve pracovní uplatnění nezávazně vyzkouší v našem poradenském centru. Po vyzkoušení a prokázání , že nám chtějí opravdu pomáhat a jsou přínosem, teprve potom mohou být přijati.
Jen pro aktivní a pružné, pro lenochy není místo .
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

FIT ZDRAVÍ- Centrum komplexního zdraví a regenerace
Moravské nám. 3
602 00 Brno- centrum

Kontakt

Kontaktní osoba: Svobodová Ing. Eva, PhD.
Tel.: 602 537 263
E-mail: poslat životopis