Telefonní operátor - pracovník call centra

Fitkitchen s.r.o.

Místo práce
Americká 27, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.21
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivně rostoucí společnost Fitkitchen s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici:

"Telefonní operátor - pracovník call centra"

Rádi bychom uvítali do našeho malého týmu nového kolegu. Jsme společnost, která vytváří a dováží klientům krabičkovou dietu, na trhu se vyskytujeme třetím rokem.
Nemusíte se bát, pokud v tomto ohledu nemáte žádné zkušenosti. Vše Vás naučíme. Nejedná se o žádné vnucování se lidem. Lidé kteří dietu chtějí, sami zašlou poptávku. Na základě poptávky klienty kontaktujeme a domlouváme termín doručení. Nejedná se o prodej, ve kterém zákazníky musíte aktivně vyhledávat. Ze začátku u nás voláte klientům, kteří již odebírali naše služby. Zeptáte se na zpětnou vazbu a po té nabídnete, jestli nechtějí využít slevy na další nákup.

Požadujeme:

máte absolvováno studium zakončeno maturitní zkouškou
perfektní znalost českého jazyka - mluvená i psaná forma
anglický jazyk bude plus
jste společenský a odolný vůči stresu
uživatelská znalost práce s PC
chcete pracovat v týmu mladého kolektivu, ve kterém se každý snaží vyvíjet a vylepšovat produkt

Nabízíme:

Práce je na plný úvazek - HPP
finanční ohodnocení 26 000 Kč čistého.
40 pracovních hodin / týden.
4 týdny dovolené
pracoviště na Praze 2
pracovní rozvrh ve zkušební době je od pondělí do pátku v čase 10 - 18 h,
pracovní doba, po zaučení, se bude lišit

Termín nástupu:

Co nejdříve, případně dle dohody.
U nás nezáleží kolik klientů bude mít o služby zájem, nehrajeme na žádné provize z prodeje, u nás budete mít jistotu fixního platu.

Pokud odpovídáte profilu kandidáta, zašlete svůj životopis NA NÁŠ EMAIL [email protected] s telefonním číslem a my už se s Vámi spojíme.
Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

uživatelská znalost práce s PC - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste společenský a odolný vůči stresu. Chcete pracovat v týmu mladého kolektivu, ve kterém se každý snaží vyvíjet a vylepšovat produkt

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4149328  Datum zveřejnění: 25.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc