Administrátor výroby

Fjord Bohemia s.r.o.

Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zadávání dat do pc a do systému např. 6K, Netto
administrativní podpora koordinátora produkce/manažera produkce
příjem zakázek od klientů společnosti, kontrola, popř.úprava jejich zadání
komunikace s odběrateli a zákazníky – sklad, expedice, výroba
příprava interních výrobních zakázek
zpracování výrobních dat rozpracované výroby, hotových zakázek
aktivní účast na výrobních schůzkách
vedení dokumentace a záznamů

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavé mzdové ohodnocení
práce systémem krátký - dlouhý týden.
možnost profesního růstu
dotované občerstvení na pracovišti
příspěvky na volnočasové aktivity – Ticket Benefit Card
čerstvé mořské ryby za zvýhodněné ceny
stravenky (po zkušební době)
přátelský kolektiv
dobrou dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tato klíčová pozice v rámci výrobního úseku je vhodná pro flexiblní uchazeče, kteří se chtějí profesně posunout o stupínek výš. Mají chuť se dále rozvíjet a vzdělávat, baví je práce s čísly a na PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 3315852  Datum zveřejnění: 21.2.2018