Obchodní zástupce FMCG (mořské ryby)

Fjord Bohemia s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o novou pozici Obchodního zástupce alokovoanou v rámci Obchodního oddělení s velkým potenciálem růstu. Pokud Vás tato pozice zaujme zašlete vaše CV včetně motivačního dopisu na emailovou adresu [email protected]

Vaším hlavním cílem bude prodej našich produktů zákazníkům, vyhledávání nových prodejní příležitostí, obchodní vyjednávání s odběrateli, projednávání a uzavírání smluv a objednávek s obchodními partnery, zpracovávání kalkulací nákladů a cen, prezentace produktů a služeb zákazníkovi, ad.

Ideální kandidát má zkušenosti na obdobné pozici (3 roky min.) v segmentu rychloobrátkového zboží (maso, masné výrobky, ryby, ovoce – zelenina, mlékárenský průmysl, atd.), důležité jsou také zkušenosti s tvořením a budováním sítě nových zákazníků, proaktivní přístup - tah na bránu. Očekáváme návrhy kde můžeme se svými výrobky uspět a také to, že zaměstnanec bude vyhledávat nové prodejní příležitosti v rámci daného segmentu. Co pokládáme za velkou výhodu, tak je vlastní síť potencionálních klientů. Výsledky na této pozici jsou klíčové, a budeme Vás odměňovat podle Vašich výsledků. V tuto chvíli hledáme 2 – 3 OZ pro oblasti: HoReCa, Instituce ( školy, školky, závodní jídelny, kantýny apod.) – nutná zkušenost s tendry a Gastroservis (sekundární distribuční kanály).

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní smlouvu na dobu neurčitou
velmi zajímavé motivační mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu
zajímavé produktové portfolio
notebook a mobilní telefon
auto k pracovnímu a osobnímu využívání
příspěvky na volnočasové aktivity – Ticket Benefit Card (po zkušební době)
čerstvé mořské ryby za zvýhodněné ceny
stravenky (po zkušební době)
přátelský kolektiv
dobrou dopravní dostupnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát má zkušenosti na obdobné pozici (3 roky min.) v segmentu FMCG (maso, masné výrobky, ryby, ovoce – zelenina, mlékárenský průmysl, atd.), důležité jsou také zkušenosti s tvořením a budováním sítě nových zákazníků, proaktivní přístup - tah na bránu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 3450415  Datum zveřejnění: 16.7.2018