Chief accountant SK/CZ

Flaga spol. s r. o.

Miesto práce
Pezinok, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 525 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať prvé kontroly účtovnej závierky a predbežných súvah
• Vykonávať kontroly štatutárnych úprav oproti americkým GAAP a účtovných zápisov
do denníka na úpravy
• Pripravovať kompletné finančné výkazy podľa miestnych GAAP a US GAAP
• Príprava miestnych daní
• Zabezpečenie správnej evidencie dlhodobého majetku evidovaného spoločnosťou
• Pravidelne preverovať existenciu dlhodobého majetku
• Podieľať sa na pochopení vývoja miestnych predpisov týkajúcich sa účtovných GAAPS,
fiškálnych predpisov a štatistických požiadaviek
• Dodržiavanie a rešpektovanie riadenia a postupov v maticovej organizácii
• Spolupráca s miestnymi úradmi a audítormi
• Vykonávať interné kontroly pridelené tejto oblasti
• Podporovať finančné transformačné projekty a podporovať implementáciu JDE
• Spolupracovať a rozvíjať dobré vzťahy v rámci maticovej organizácie

- možnosť práce formou home-office (dohodou)
- zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- jasne definovaný provízny systém
- školenia na zvýšenie kvalifikácie
- príspevky DDS
- bezplatné nápoje na pracovisku (káva, čaj)
- v zime ovocie, v lete nanuky
- akcie spoločnosti
- ročný bonus pri plnení firemných a individuálnych cieľov
- odmeny pri pracovných jubileách

Práca v medzinárodnom multikultúrnom prostredí; zodpovedný za 1-2 krajiny
Spolupráca so skupinou odborníkov z centrálneho účtovníctva, ako aj so zástupcami z iných regiónov
Osobne a virtuálne spravujte vzťahy s využívanými tímami
V roku 2023 bude sídlo spoločnosti v Bartislave

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dane a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Mať dobrú znalosť účtovných pravidiel, noriem a
predpisov
• Dobre poznať účtovné procesy a zásady vnútornej
kontroly
• Mať schopnosť vykonávať analýzy týkajúce sa
mesačných, štvrťročných a ročných výkazov
• Mať schopnosť jasne zdokumentovať zložité
záležitosti v jasnom jazyku
• Mať silné analytické schopnosti
• Silné komunikačné schopnosti a schopnosti riešiť
problémy
• Mať schopnosť pracovať samostatne aj tíme

Flaga spol s.r.o. je lídrom v distribúcii LPG v Českej a Slovenskej republike a poskytuje široké spektrum produktov spojených so skvapalneným plynom. Ponúka kompletné riešenia pre vykurovanie a ohrev rodinných domov a podnikateľských objektov, ako aj na technologické účely. Poskytuje všade dostupný, ekologický a ekonomicky priaznivý zdroj energie v podobe skvapalneného plynu v širokej škále tlakových fliaš a prevádzkuje sieť čerpacích stanic pre automobily s pohonom na LPG v ČR a SR. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 1993, kedy vznikla ako dcerská spoločnosť rakúskej spoločnosti FLAGA GmbH. Jedničkou sa stala po akvizici LPG divízie spoločnosti British Petrol ČR a fúziou so spoločnostami Český Plyn k.s. a Progas v rokoch 2006 a 2007. Flaga je začlenená pod spoločnosť UGI Corporation, jednu z najväčších spoločností v USA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4370787  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 525 EUR/mesiac